NAJNOWSZE INFORMACJE PRASOWE

NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

www.zaciebie.com - Pierwszy serwis, który za Ciebie, przekaże informację o przeprosinach, wyznaniu miłości, rozstaniu/rozwodzie.

2016-12-28 21:14:52

To szczególne wydarzenie między innymi ze względu na zbliżający się Nowy Rok, który utożsamiany jest z mocą noworocznych postanowień zmiany czy odbudowania relacji. zaCiebie.com to również miejsce dla tych, którzy chcą poinformować bliską osobę o rozwodzie lub rozstaniu. To doskonałe rozwiązanie dla osób, którym brakuje odwagi, lub chcą to zrobić w niecodzienny sposób.

zaCiebie.com to zespół ludzi, którzy w oparciu o bogate doświadczenie i poczucie empatii w umiejętny sposób telefonicznie przekazują emocje i wiadomości dotyczące miłości, przeprosin, rozstania czy rozwodu. To jedyny taki serwis w Polsce.

zaCiebie.com miejsce tworzone z pasją. Obsługa serwisu doskonale rozumie potrzeby
i oczekiwania swoich Klientów, dlatego do każdej powierzonej sprawy podchodzi indywidualnie.

Można zaryzykować stwierdzenie, że ten kto nie odważy się w odpowiedniej chwili okazać uczuć, przeprosić lub podjąć zdecydowanych kroków w związku, straci nieodwracalnie szansę na lepsze jutro. Wiemy, że dzięki naszej pomocy oraz zaangażowaniu możesz wspólnie z nami osiągnąć swój cel.


Zapraszamy,

Zespół zaCiebie.com

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: